Mokytojų diena: gimnazijoje — kaip nuostabiame kine

Vos peržengę darbovietės slenkstį, profesinės šventės rytą Senamiesčio gimnazijos mokytojai pasijuto kaip kine — tai buvo būsimųjų XXII gimnazijos laidos abiturientų staigmena ir dovana. Neeilinės dienos scenarijų ketvirtokai rengė itin kruopščiai, atsakingai, tad renginys buvo įdomus ir prasmingas.

Tikru kino teatru, turinčiu netgi kukurūzų spragėsių aparatą, tapusiose gimnazijos erdvėse buvo pristatyta kino meno istorija, visų laikų įspūdingiausių filmų scenos, hitais tapę kino filmų garso takeliai ir šokiai. Galiausiai vyko — kaip tikroje Oskarų teikimo ceremonijoje! — ir žvaigždžių apdovanojimai. Ryškiausios žvaigždės — abiturientų auklėtojos Giedrė Bazilevičienė, Rasa Palaimienė, Vilma Račkauskienė, Alma Rukšėnienė ir Lina Vaškevičienė — į iškilmingus apdovanojimus, kaip ir dera, pristatytos išskirtiniu transportu — ryškiai rožiniu autobusiuku.

Kurdami įspūdingą „XXII kadrą“, ketvirtokai išbandė įvairius amplua: scenaristų, režisierių, dailininkų, dizainerių, gidų, aktorių, šokėjų, muzikantų, dainininkų, vedėjų, o mokytojai mėgavosi aukščiausio meninio lygio pasirodymais — nuoširdžiais, skoningais, subtiliais. Mieli mūsų abiturientai, ačiū Jums: esate kūrybingi, talentingi ir tikrai verti Oskarų.

 

Mokytoja Teresė Jarmalienė