PROJEKTINĖ VEIKLA

eTWINNING PROJEKTAS „TU EUROPOJE“

 

(2012 m konkurso „GERIAUSIA  eTWINNING  MOKYKLA 2012“ nugalėtojas 12 – 15m. amžiaus grupėje, įvertintas  nacionalinias kokybės ženkleliais Lietuvoje, Prancūzijoje ir Graikijoje).)

PROJEKTO KOORDINATORĖ: JONAVOS SENAMIESČIO GIMNAZIJA, mokytoja Leonora Večkienė,1C klasė

PROJEKTO PARNERIAI:  Geniko Lykeio Eleousas (Ιωάννινα, Greece), Fotini Tsiami

 Lycée Hilaire de Chardonnet (CHALON SUR SAONE, France, Johannes Catherine

 Escola Secundária de Gama Barros (Cacém, Portugal), Lina Maria Pereira

 IES La Moreria (Mislata, Spain), Eugenia Caballer Sanchez

PROJEKTO TRUKMĖ: 2011m. rugsėjis-2012m. gegužė

PROJEKTO  TIKSLAS :  Analizuoti įvairius gyvenimo  aspektus  projekto partnerių šalyse,prasidedančius žodžio EUROPA(EUROPE) pirmosiomis raidėmis : (E-švietimas, U-nedarbas, R-religija, O-organizacijos, P-poezija, E-ekologija).

PROJEKTO VEIKLOS: Mokiniai patys parengė medžiagą ir vedė pamokas savo bendraklasiams apie projekto partnerių šalių religijas, muziką ir geografiją. Projekto grupė lankėsi Jonavos darbo biržoje, kur susipažino su darbo biržos uždaviniais,  nedarbo lygiu Jonavoje,  populiariausiomis bei reikalingiausiomis profesijomis Kauno regione ir Lietuvoje. Dalis projekto grupės narių   dalyvavo susitikime su Jonavos Šv. Jokūbo bažnyčios parapijos namuose  veikiančio katalikiško jaunimo centro vadove Inga Petrikoniene bei  susipažino su centro veikla ir programomis.Prieš Kalėdas mokiniai siuntė savo partneriams video linkėjimus portugalų, ispanų, turkų, lenkų, prancūzų ir anglų kalbomis bei su graikų partneriais pasikeitė dovanėlėmis. Pavasarį mokiniai apsilankė Jonavos jaunimo centre, susipažino su Jonavoje veikiančiomis jaunimo organizacijomis. Panaudojus įvairias IKT, visa veikla buvo patalpinta projekto tinklapyje. Į projekto pristatymą buvo pakviesti mokinių tėveliai. Smagių emocijų sukėlė mokinių parengta programa: mokymasis dainuoti prancūziškai bei šokti sirtakį, įvairios užduotys bei viktorina.Projekto veiklos pristatymą galima pamatyti čia : youtu.be/PMA4tdIuabk

Visas projekto veiklas galima pamatyti :  http://new-twinspace.etwinning.net/web/p58296/home