„Junkimės. Svajokime. Keiskimės“

,,Junkimės. Svajokime. Keiskimės“

              Spalis – Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. Gimnazijos biblioteka aktyviai įsitraukė į šio projekto veiklas. III B2, III S2, IV BT ir IV T  klasių mokiniai su mokytojomis V. Šereikiene ir V. Vareikiene vykdė edukacinę ekskursiją. Pirmiausia ,,VU architektūrinis ansamblis ir biblioteka“. Gidė joje įtaigiai  pasakojo apie VU biblioteką, Rektoriaus aulą, Baltąją salę, šv. Jonų bažnyčią.
             Lankėsi Visorių informacinių technologijų parke. Jo direktorius akcentavo, kad ši organizacija stengiasi tapti Lietuvos Silicio slėniu.
             Leidyklos TEV atstovas pristatė skaitmeninius matematikos, informacinių technologijų, ekonomikos vadovėlius, kuriuos galima parsisiųsti ir įsidiegti kompiuteriuose.
             Be to, šį mėnesį bibliotekininkės pristatė bendruomenei bibliotekos elektroninį katalogą. Praktinių užsiėmimų metu mokiniai ir mokytojai susipažino su katalogo struktūra, formuliaro duomenimis, būdais, kaip rasti knygas neišeinant iš namų.
             Nepamirškime šių metų devizo – junkimės, svajokime, keiskimės. Juk kiekviena perskaityta knyga yra pokyčių katalizatorius, pažadina svajones, norą pažinti, pamatyti ar net išgyventi.

 

                                         Austėja Akramaitė,  IV BT  klasės mokinė