SVEIKINAME

2020 - 2021 mokslo metai

I vieta      Kariną Babenskaitę, II b

Dėkojame rusų kalbos vyresniajai mokytojai Loretai Montvilienei!

II vieta      Pijų Vainilavičių, I a

I vieta        Lauryną Šimkų, II a

I vieta        Mantą Žukauską, III B

II vieta      Osvaldą Rodaitį, IV B1

III vieta     Viltę Mataraitę, IV B1

Dėkojame geografijos mokytojai metodininkei Svetlanai Glušniovai!

II vieta      Pijų Vainilavičių, I a

I vieta       Lauryną Šimkų, II a

I vieta        Mantą Žukauską, III B

III vieta     Joną Januškevičių, III B

II vieta      Osvaldą Rodaitį, IV B1

III vieta     Viltę Mataraitę, IV B1

Dėkojame geografijos mokytojai metodininkei Svetlanai Glušniovai!

III vieta     Pijų Vainilavičių, I a

I vieta        Igną Balsį, II a

II vieta      Lauryną Šimkų, II a

III vieta     Augustą Budniką, II a

                   Dovydą Garucką, II a

I vieta         Mantą Žukauską, III B

II vieta      Gabiją Valentaitę, III B

II vieta      Osvaldą Rodaitį, IV B1

III vieta     Viltę Mataraitę, IV B1

Dėkojame geografijos mokytojai metodininkei Svetlanai Glušniovai!

I vieta Dovydą Garucką, II a
Dėkojame chemijos mokytojai ekspertei Audronei Kuliešienei!

III vieta Augustą Budniką, II a
Dėkojame anglų kalbos mokytojai ekspertei Romualdai Stankevičienei!

III vieta     Igną Balsį, II a

II vieta      Austėją Juškauskaitę, IV B1

III vieta     Estelą Baltramėnaitę, III B

 

Dėkojame istorijos mokytojoms metodininkėms Giedrei Bazilevičienei ir Laimai Statkevičienei!

I vieta       Ugnę Puzinaitę, III S1

II vieta      Rugilę Paukštaitytę, III S1

Dėkojame dailės mokytojai metodininkei Editai Danielienei!

I vieta       Kariną Babenskaitę, II b

III vieta     Edgarą Mostenec, II a

Dėkojame rusų kalbos vyresniajai mokytojai Loretai Montvilienei!

I vieta             Igną Balsį,                            II a

II vieta           Lauryną Šimkų,                   II a

III vieta         Samantą Čepulytę,              II b

 

I vieta           Estelą Baltramėnaitę,         III B

II vieta          Simoną Butkevičiūtę,         IV S1

III vieta         Korneliją Matutytę,           IV B1

 

Dėkojame istorijos mokytojoms metodininkėms Laimai Statkevičienei ir Giedrei Bazilevičienei!

I vieta         Emiliją Ramonaitę,            Ia

II vieta        Pijų Vainilavičių,                Ia                 

III vieta        Gerardą Lisauską,              Ia                  

I vieta          Lauryną Šimkų,                  IIa                

II vieta         Igną Balsį,                           IIa                                     

III vieta         Augustą Budniką,              IIa                

III vieta         Dovydą Garucką,               IIa

I vieta            Mantą Žukauską,                IIIB             

II vieta           Estelą Baltramėnaitę,         IIIB                                   

III vieta         Joną Januškevičių,              IIIB              

                         Laimoną Vailenką,          IIIB              

                         Gabiją Valentaitę,            IIIB              

I vieta             Viltę Mataraitę,                  IVB1           

II vieta            Osvaldą Rodaitį,                IVB1                                 

III vieta            Vaivą Ramanauskaitę,       IVB1       

                          Ievą Tuomaitę,                 IVB1            

                          Justiną Garnytę,               IVS1

Dėkojame geografijos mokytojoms metodininkėms Svetlanai Glušniovai ir Žydronei Stankevičienei!

I vieta         Emiliją Ramonaitę, I a

I vieta        Dovydą Garucką, II a

I vieta       Mantą Žukauską, III B

II vieta      Laimoną Vailenką, III B

III vieta     Estelą  Baltramėnaitę, III B

I vieta         Viltę Mataraitę, IV B1

II vieta      Guostę Kaleininkaitę, IV B1

Dėkojame chemijos mokytojai ekspertei Audronei Kuliešienei!

III vieta        Emiliją Ramonaitę, I a

I vieta           Lauryną Šimkų, II a

II vieta          Dovydą Garucką, II a

III vieta         Judrę Panavaitę, II a

I vieta           Estelą  Baltramėnaitę, III B

III vieta         Mantą Žukauską, III B

I vieta            Augustę Oną Trasykytę, IV B2

III vieta         Anastasiią Sukhomlynovą, IV S1

Dėkojame matematikos mokytojoms metodininkėms Jolitai Klapovščiuk ir Teresei Jurevičienei!

I vieta             Augustą Budniką, II a

I vieta            Estelą  Baltramėnaitę, III B

II vieta          Viltę Mataraitę, IV B1

Dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms metodininkėms Jolantai Sedleckienei ir Teresei Jarmalienei, mokytojai ekspertei Linai Vaškevičienei!

III vieta        Emiliją Ramonaitę, I a

II vieta          Judrę  Panavaitę, II a

III vieta         Lauryną Šimkų, II a

II vieta          Gabiją Valentaitę, III B

II vieta          Viltę Mataraitę, IVB

Dėkojame biologijos mokytojoms metodininkėms Danutei Kasmočienei ir Almai Rukšėnienei!

I vieta           Adomą Činčį, III B

III vieta         Lauryną Kirdeikytę, III T2

Dėkojame anglų kalbos mokytojai ekspertei  Romualdai Stankevičienei ir mokytojai metodininkei Gėjai Mukienei!

I vieta        Paulių Griciūną, I b

II vieta       Emiliją Ramonaitę, I a

III vieta     Dominyką Parėdnį, Ia

I vieta        Dovydą Garucką, II a

II vieta      Augustą Budniką, II a

III vieta     Pauliną Meškytę, II a

I vieta       Estelą  Baltramėnaitę, III B

II vieta      Mantą Žukauską, III B

III vieta     Laimoną Vailenką, III B

I vieta       Viltę Mataraitę, IV B1

II vieta      Oną Augustę Trasykytę, IV B2

III vieta     Anastasiią Sukhomlynovą, IV S1

Dėkojame matematikos mokytojoms metodininkėms Jolitai Klapovščiuk ir Teresei Jurevičienei!

I vieta        Emiliją Ramonaitę, I a

II vieta       Dominyką Parėdnį, I a

III vieta     Justiną Grušecką, I a

                  Pijų Vainilavičių, I a

I vieta       Dovydą Garucką, II a

II vieta      Edgarą Mostenec, II a

III vieta     Judrę Panavaitę, II a

I vieta        Mantą Žukauską, III B

II vieta      Laimoną Vailenką, III B

III vieta     Estelą  Baltramėnaitę, III B

I vieta         Viktoriją Garnytę, IV B1

II vieta        Viltę Mataraitę, IV B1

III vieta        Guostę Kaleininkaitę, IV B1

Dėkojame chemijos mokytojai ekspertei Audronei Kuliešienei!

I – II klasių srautas

I vieta        Augustą Budniką, II a

II vieta       Jogilę Sadzevičiūtę, II a

III vieta     Emilę Piesliakaitę, I d

IV vieta     Urtę Žėglaitytę, I c

V vieta      Lauryną Šimkų, II a

VI vieta     Emiliją Ramonaitę, I a

VI vieta     Armantę Arminaitę, I c

 

III – IV klasių srautas

I vieta        Viltę Mataraitę, IV B1

II vieta       Vaivą Ramanauskaitę, IV B1

III vieta     Estelą Baltramėnaitę, III B

IV vieta     Vestiną Duleckytę, III S1

V vieta      Danielę Ambrulevičiūtę, IV B2

VI vieta     Rugilę Šukytę, III S1

VI vieta     Aivarą Zakarką, III T1

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Jolantai Sedleckienei, mokytojai ekspertei Linai Vaškevičienei, mokytojai metodininkei Vijoletai Isiūnienei, mokytojai metodininkei Teresei Jarmalienei!

I vieta       Gabiją Janušauskaitę, Ia

II vieta       Emiliją Ramonaitę, Ia

III vieta      Beatričę Vaišnoraitę, Ia

I vieta       Judrę Panavaitę, II a

II vieta      Lauryną Šimkų, II a

III vieta     Dovydą Garucką, II a

I vieta       Rugilę Panavaitę, III S1

II vieta      Vestiną Duleckytę, III S1

II vieta      Gabiją Valentaitę, III B

III vieta     Estelą Baltramėnaitę, III B

Dėkojame biologijos mokytojoms metodininkėms Danutei Kasmočienei ir Almai Rukšėnienei!

I vieta      Emiliją Ramonaitę, I a

I vieta       Paulių Griciūną, I b

II vieta      Gabiją Janušauskaitę, I a

III vieta     Justiną Grušecką, I a  

III vieta     Pijų Vainilavičių, I a  

 

I vieta        Lauryną Šimkų, II a

II vieta      Dovydą Garucką, II a

III vieta     Augustą Budniką, II a

 

I vieta        Laimoną Vailenką, III B

II vieta      Mantą Žukauską, III B

 

I vieta        Augustę Oną Trasykytę, IV B2

II vieta      Donatą Dūdą, IV B2

III vieta     Beną Jurkėną, IV B1

Dėkojame fizikos mokytojai metodininkei Zitai Breimelienei!

2017-2018 mokslo metai

II vieta Danil Kurevin, II b klasės mokinį.

III vieta Kristiną Korotkovą, III e  klasės mokinę.

Dėkojame rusų kalbos mokytojoms Violetai Vareikienei ir Svetlanai Ržeutskajai!

II vieta Kristiną Korotkovą, III e klasės mokinę.

III vieta Danil Kurevin, II b klasės mokinį,

Karoliną Rodaitytę, III b klasės mokinę.

Dėkojame rusų kalbos mokytojoms Violetai Vareikienei ir Svetlanai Ržeutskajai!

9-10 klasių mokinių grupėje:

III vietą laimėjusią Liviją Vasiljevą, II b.

11-12 klasių mokinių grupėje:

I vietą laimėjusį Arą Rafanavičių, IV a,

III vietą laimėjusią Ramintą Ramanauskaitę, IV a.

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojoms Teresei Jarmalienei ir Jolantai Sedleckienei!

Linkime Arui Rafanavičiui sėkmės šalies etape!

Vasarį Statkevičų,  II c klasės mokinį!

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Linai Vaškevičienei!

9 klasių mokinių grupėje:

II vieta Guostę Kaleininkaitę, I a,

10 klasių mokinių grupėje:

II vieta Roką Šeštoką, II c.

11 klasių mokinių grupėje:

I vieta Paulių Bulatovą, III a.

12 klasių mokinių grupėje:

II vieta Arą Rafanavičių, IV a,

III vieta Emiliją Mariją Zakardonskytę, IV a.

Dėkojame fizikos mokytojai Zitai Breimelienei!

I klasių grupėje:

I vieta Viktoriją Garnytę, I a,

II vieta Augustę Trasykytę, I b,

III vieta Austėją Juškauskaitę, I a,

Viltę Mataraitę, I a.

II klasių grupėje:

II vieta Emiliją Šeštokaitę, II b,

III vieta Roką Šeštoką, II c.

Dėkojame chemijos mokytojoms Audronei Kuliešienei ir Danguolei Greblikienei!

III vieta Ieva Liktaravičiūtę, III a,

Mantvydą Korsaką, III c.

IV klasių grupėje:

II vieta Arą Rafanavičių, IV a,

III vieta Ramintą Ramanauskaitę, IV a.

Dėkojame chemijos mokytojoms Audronei Kuliešienei ir Danguolei Greblikienei!

Roką Šeštoką, II c,
Kiprą Janonį, IV a,
Arą Rafanavičių, IVa,
Karolį Šereiką, IV a.

I vieta
Arą Rafanavičių, IV a

II vieta
Ramintą Ramanauskaitę, IV a

III vieta
Gabrielę Smaižytę, III c

IV vieta
Gintarę Kvieskaitę, III a
Moniką Palaimaitę, III a

V vieta
Viktoriją Vrubliauskaitę, III c

VI vieta
Gabiją Gabrilaitytę, IV b

Linkime sėkmės antrajame etape!

I vieta
Liviją Vasiljevą, II b

II vieta
Emiliją Šeštokaitę, II b

III vieta
Austėją Pečiūraitę, II a

IV vieta
Gustą Petrusevičių, II c

V vieta
Viltę Mataraitę, I a

VI vieta
Ievą Tuomaitę, I a

Linkime sėkmės antrajame etape!

Igną Šeškauską, II c klasės mokinį.

Linkime sėkmės respublikiniame etape!

I vieta – Ruslaną Kirijenką, IV b klasės mokinį,

III vieta – ERIKĄ VOLODIN, IV e klasės mokinį.

I klasių
I vieta Osvaldas Rodaitis, I a

II vieta Rūta Gečytė, I a

III  vieta Viktorija Garnytė, I a

III vieta Viltė Mataraitė, I a

II klasių
I vieta Emilija Šeštokaitė, II b

II vieta Rokas Šeštokas, II c

III vieta Gustas Petrusevičius, II c

III vieta Matas Raila, II c

III klasių
I vieta Monika Palaimaitė, III a

II vieta Lukas Lukauskas, III a

III vieta Mantvydas Korsakas, III c

III  vieta Antanas Ramanauskas, III  a

IV klasių
I vieta Rugilė Kazlauskaitė, IV c

I vieta Aras Rafanavičius, IV a

II vieta Raminta Ramanauskaitė, IV a

III vieta Karolis Šereika, IV a

Linkime sėkmės rajoniniame etape!

Senamiesčio gimnazijos mokinių chemijos olimpiados nugalėtojus:
I klasių
I vieta Viktorija Garnytė, I a

II vieta Augustė Trasykytė, I b,

III  vieta Viltė Mataraitė, I a

II klasių
I vieta Emilija Šeštokaitė, II b

II vieta Rokas Šeštokas, II c

III vieta Evaldas Katilius, II c

III klasių
I vieta Matas Suslavičius, III a

II vieta Antanas Ramanauskas, III a

III  vieta Goda Sofija Cieškaitė, III  a

IV klasių
I vieta Aras Rafanavičius, IV a

II vieta Rugilė Kazlauskaitė, IV a

III vieta Urtė Rimšaitė, IV a

Linkime sėkmės rajoniniame etape!

I klasių:

II vieta
Deimantę Vaitkevičiūtę, I a

Anastasiją Sukhomlynovą, I c

II klasių:

III vieta Danilą Kureviną, II b

III-IV klasių:

I vieta Aureliją Alksnytę, IV a

II vieta Viktoriją Malanovą, III a

Dėkojame mokytojoms

Violetai Vareikienei, Loretai Montvilienei, Svetlanai Ržeutskajai!

Redą Venskauskaitę, III d

Darių Matonį, II b

Moniką Pociūtę, II b

Gretą Narkauskaitę, III a

Laimutį Guiskį, IV d

Dėkojame mokytojoms Violetai Vareikienei ir Audrai Noreikaitei! Linkime sėkmės respublikiniame vokiškų dainų festyvalyje!

I laipsnio diplomą — Arą Rafanavičių, IV a

III laipsnio diplomus—Luką Kmitą, III a, Austėją Pečiūraitę, II a

Dėkojame SVETLANAI GLUŠNIOVAI, direktoriaus pavaduotojai ugdymui, geografijos mokytojai metodininkei!

GODĄ MOCKAITĘ, II a

ROKĄ ŠEŠTOKĄ, II c

JUSTĄ ALEKSANDRAVIČIŲ, III a

EGLĘ JANIONYTĘ, III a

UGNĘ GRABAŽIŪTĘ, III b

ARĄ RAFANAVIČIŲ, IV a

RAMINTĄ RAMANAUSKAITĘ, IV a

URTĘ RIMŠAITĘ, IV a

RUGILĘ STANKEVIČIŪTĘ, IV a

EMILIJĘ MARIJĄ ZAKARDONSKYTĘ, IV a

 Dėkojame istorijos mokytojai LAIMAI STATKEVIČIENEI ir linkime VSIEMS puikios kelionės į STASBŪRĄ

I vieta
komanda ,,PATIRTIS“:

Audronė Kuliešienė

Vida Šerėnienė

Rita Lisauskienė

Vyta Orlovienė

Algimantas Kšivickas

Tadas Sebežiovas

Saulius Kuliečius

Sigitas Jurgilas

II vieta Danil Kurevin, II b klasės mokinį.

III vieta Kristiną Korotkovą, III e  klasės mokinę.

Dėkojame rusų kalbos mokytojoms Violetai Vareikienei ir Svetlanai Ržeutskajai!

II vieta Kristiną Korotkovą, III e klasės mokinę.

III vieta Danil Kurevin, II b klasės mokinį,

Karoliną Rodaitytę, III b klasės mokinę.

Dėkojame rusų kalbos mokytojoms Violetai Vareikienei ir Svetlanai Ržeutskajai!

9-10 klasių mokinių grupėje:

III vietą laimėjusią Liviją Vasiljevą, II b.

11-12 klasių mokinių grupėje:

I vietą laimėjusį Arą Rafanavičių, IV a,

III vietą laimėjusią Ramintą Ramanauskaitę, IV a.

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojoms Teresei Jarmalienei ir Jolantai Sedleckienei!

Linkime Arui Rafanavičiui sėkmės šalies etape!

Vasarį Statkevičų,  II c klasės mokinį!

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Linai Vaškevičienei!

9 klasių mokinių grupėje:

II vieta Guostę Kaleininkaitę, I a,

10 klasių mokinių grupėje:

II vieta Roką Šeštoką, II c.

11 klasių mokinių grupėje:

I vieta Paulių Bulatovą, III a.

12 klasių mokinių grupėje:

II vieta Arą Rafanavičių, IV a,

III vieta Emiliją Mariją Zakardonskytę, IV a.

Dėkojame fizikos mokytojai Zitai Breimelienei!

I klasių grupėje:

I vieta Viktoriją Garnytę, I a,

II vieta Augustę Trasykytę, I b,

III vieta Austėją Juškauskaitę, I a,

Viltę Mataraitę, I a.

II klasių grupėje:

II vieta Emiliją Šeštokaitę, II b,

III vieta Roką Šeštoką, II c.

Dėkojame chemijos mokytojoms Audronei Kuliešienei ir Danguolei Greblikienei!

III vieta Ieva Liktaravičiūtę, III a,

Mantvydą Korsaką, III c.

IV klasių grupėje:

II vieta Arą Rafanavičių, IV a,

III vieta Ramintą Ramanauskaitę, IV a.

Dėkojame chemijos mokytojoms Audronei Kuliešienei ir Danguolei Greblikienei!

Roką Šeštoką, II c,
Kiprą Janonį, IV a,
Arą Rafanavičių, IVa,
Karolį Šereiką, IV a.

I vieta
Arą Rafanavičių, IV a

II vieta
Ramintą Ramanauskaitę, IV a

III vieta
Gabrielę Smaižytę, III c

IV vieta
Gintarę Kvieskaitę, III a
Moniką Palaimaitę, III a

V vieta
Viktoriją Vrubliauskaitę, III c

VI vieta
Gabiją Gabrilaitytę, IV b

Linkime sėkmės antrajame etape!

I vieta
Liviją Vasiljevą, II b

II vieta
Emiliją Šeštokaitę, II b

III vieta
Austėją Pečiūraitę, II a

IV vieta
Gustą Petrusevičių, II c

V vieta
Viltę Mataraitę, I a

VI vieta
Ievą Tuomaitę, I a

Linkime sėkmės antrajame etape!

Igną Šeškauską, II c klasės mokinį.

Linkime sėkmės respublikiniame etape!

I vieta – Ruslaną Kirijenką, IV b klasės mokinį,

III vieta – ERIKĄ VOLODIN, IV e klasės mokinį.

I klasių
I vieta Osvaldas Rodaitis, I a

II vieta Rūta Gečytė, I a

III  vieta Viktorija Garnytė, I a

III vieta Viltė Mataraitė, I a

II klasių
I vieta Emilija Šeštokaitė, II b

II vieta Rokas Šeštokas, II c

III vieta Gustas Petrusevičius, II c

III vieta Matas Raila, II c

III klasių
I vieta Monika Palaimaitė, III a

II vieta Lukas Lukauskas, III a

III vieta Mantvydas Korsakas, III c

III  vieta Antanas Ramanauskas, III  a

IV klasių
I vieta Rugilė Kazlauskaitė, IV c

I vieta Aras Rafanavičius, IV a

II vieta Raminta Ramanauskaitė, IV a

III vieta Karolis Šereika, IV a

Linkime sėkmės rajoniniame etape!

Senamiesčio gimnazijos mokinių chemijos olimpiados nugalėtojus:
I klasių
I vieta Viktorija Garnytė, I a

II vieta Augustė Trasykytė, I b,

III  vieta Viltė Mataraitė, I a

II klasių
I vieta Emilija Šeštokaitė, II b

II vieta Rokas Šeštokas, II c

III vieta Evaldas Katilius, II c

III klasių
I vieta Matas Suslavičius, III a

II vieta Antanas Ramanauskas, III a

III  vieta Goda Sofija Cieškaitė, III  a

IV klasių
I vieta Aras Rafanavičius, IV a

II vieta Rugilė Kazlauskaitė, IV a

III vieta Urtė Rimšaitė, IV a

Linkime sėkmės rajoniniame etape!

I klasių:

II vieta
Deimantę Vaitkevičiūtę, I a

Anastasiją Sukhomlynovą, I c

II klasių:

III vieta Danilą Kureviną, II b

III-IV klasių:

I vieta Aureliją Alksnytę, IV a

II vieta Viktoriją Malanovą, III a

Dėkojame mokytojoms

Violetai Vareikienei, Loretai Montvilienei, Svetlanai Ržeutskajai!

Redą Venskauskaitę, III d

Darių Matonį, II b

Moniką Pociūtę, II b

Gretą Narkauskaitę, III a

Laimutį Guiskį, IV d

Dėkojame mokytojoms Violetai Vareikienei ir Audrai Noreikaitei! Linkime sėkmės respublikiniame vokiškų dainų festyvalyje!

I laipsnio diplomą — Arą Rafanavičių, IV a

III laipsnio diplomus—Luką Kmitą, III a, Austėją Pečiūraitę, II a

Dėkojame SVETLANAI GLUŠNIOVAI, direktoriaus pavaduotojai ugdymui, geografijos mokytojai metodininkei!

GODĄ MOCKAITĘ, II a

ROKĄ ŠEŠTOKĄ, II c

JUSTĄ ALEKSANDRAVIČIŲ, III a

EGLĘ JANIONYTĘ, III a

UGNĘ GRABAŽIŪTĘ, III b

ARĄ RAFANAVIČIŲ, IV a

RAMINTĄ RAMANAUSKAITĘ, IV a

URTĘ RIMŠAITĘ, IV a

RUGILĘ STANKEVIČIŪTĘ, IV a

EMILIJĘ MARIJĄ ZAKARDONSKYTĘ, IV a

 Dėkojame istorijos mokytojai LAIMAI STATKEVIČIENEI ir linkime VSIEMS puikios kelionės į STASBŪRĄ

I vieta
komanda ,,PATIRTIS“:

Audronė Kuliešienė

Vida Šerėnienė

Rita Lisauskienė

Vyta Orlovienė

Algimantas Kšivickas

Tadas Sebežiovas

Saulius Kuliečius

Sigitas Jurgilas

II vieta Danil Kurevin, II b klasės mokinį.

III vieta Kristiną Korotkovą, III e  klasės mokinę.

Dėkojame rusų kalbos mokytojoms Violetai Vareikienei ir Svetlanai Ržeutskajai!

II vieta Kristiną Korotkovą, III e klasės mokinę.

III vieta Danil Kurevin, II b klasės mokinį,

Karoliną Rodaitytę, III b klasės mokinę.

Dėkojame rusų kalbos mokytojoms Violetai Vareikienei ir Svetlanai Ržeutskajai!

9-10 klasių mokinių grupėje:

III vietą laimėjusią Liviją Vasiljevą, II b.

11-12 klasių mokinių grupėje:

I vietą laimėjusį Arą Rafanavičių, IV a,

III vietą laimėjusią Ramintą Ramanauskaitę, IV a.

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojoms Teresei Jarmalienei ir Jolantai Sedleckienei!

Linkime Arui Rafanavičiui sėkmės šalies etape!

Vasarį Statkevičų,  II c klasės mokinį!

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Linai Vaškevičienei!

9 klasių mokinių grupėje:

II vieta Guostę Kaleininkaitę, I a,

10 klasių mokinių grupėje:

II vieta Roką Šeštoką, II c.

11 klasių mokinių grupėje:

I vieta Paulių Bulatovą, III a.

12 klasių mokinių grupėje:

II vieta Arą Rafanavičių, IV a,

III vieta Emiliją Mariją Zakardonskytę, IV a.

Dėkojame fizikos mokytojai Zitai Breimelienei!

I klasių grupėje:

I vieta Viktoriją Garnytę, I a,

II vieta Augustę Trasykytę, I b,

III vieta Austėją Juškauskaitę, I a,

Viltę Mataraitę, I a.

II klasių grupėje:

II vieta Emiliją Šeštokaitę, II b,

III vieta Roką Šeštoką, II c.

Dėkojame chemijos mokytojoms Audronei Kuliešienei ir Danguolei Greblikienei!

III vieta Ieva Liktaravičiūtę, III a,

Mantvydą Korsaką, III c.

IV klasių grupėje:

II vieta Arą Rafanavičių, IV a,

III vieta Ramintą Ramanauskaitę, IV a.

Dėkojame chemijos mokytojoms Audronei Kuliešienei ir Danguolei Greblikienei!

Roką Šeštoką, II c,
Kiprą Janonį, IV a,
Arą Rafanavičių, IVa,
Karolį Šereiką, IV a.

I vieta
Arą Rafanavičių, IV a

II vieta
Ramintą Ramanauskaitę, IV a

III vieta
Gabrielę Smaižytę, III c

IV vieta
Gintarę Kvieskaitę, III a
Moniką Palaimaitę, III a

V vieta
Viktoriją Vrubliauskaitę, III c

VI vieta
Gabiją Gabrilaitytę, IV b

Linkime sėkmės antrajame etape!

I vieta
Liviją Vasiljevą, II b

II vieta
Emiliją Šeštokaitę, II b

III vieta
Austėją Pečiūraitę, II a

IV vieta
Gustą Petrusevičių, II c

V vieta
Viltę Mataraitę, I a

VI vieta
Ievą Tuomaitę, I a

Linkime sėkmės antrajame etape!

Igną Šeškauską, II c klasės mokinį.

Linkime sėkmės respublikiniame etape!

I vieta – Ruslaną Kirijenką, IV b klasės mokinį,

III vieta – ERIKĄ VOLODIN, IV e klasės mokinį.

I klasių
I vieta Osvaldas Rodaitis, I a

II vieta Rūta Gečytė, I a

III  vieta Viktorija Garnytė, I a

III vieta Viltė Mataraitė, I a

II klasių
I vieta Emilija Šeštokaitė, II b

II vieta Rokas Šeštokas, II c

III vieta Gustas Petrusevičius, II c

III vieta Matas Raila, II c

III klasių
I vieta Monika Palaimaitė, III a

II vieta Lukas Lukauskas, III a

III vieta Mantvydas Korsakas, III c

III  vieta Antanas Ramanauskas, III  a

IV klasių
I vieta Rugilė Kazlauskaitė, IV c

I vieta Aras Rafanavičius, IV a

II vieta Raminta Ramanauskaitė, IV a

III vieta Karolis Šereika, IV a

Linkime sėkmės rajoniniame etape!

Senamiesčio gimnazijos mokinių chemijos olimpiados nugalėtojus:
I klasių
I vieta Viktorija Garnytė, I a

II vieta Augustė Trasykytė, I b,

III  vieta Viltė Mataraitė, I a

II klasių
I vieta Emilija Šeštokaitė, II b

II vieta Rokas Šeštokas, II c

III vieta Evaldas Katilius, II c

III klasių
I vieta Matas Suslavičius, III a

II vieta Antanas Ramanauskas, III a

III  vieta Goda Sofija Cieškaitė, III  a

IV klasių
I vieta Aras Rafanavičius, IV a

II vieta Rugilė Kazlauskaitė, IV a

III vieta Urtė Rimšaitė, IV a

Linkime sėkmės rajoniniame etape!

I klasių:

II vieta
Deimantę Vaitkevičiūtę, I a

Anastasiją Sukhomlynovą, I c

II klasių:

III vieta Danilą Kureviną, II b

III-IV klasių:

I vieta Aureliją Alksnytę, IV a

II vieta Viktoriją Malanovą, III a

Dėkojame mokytojoms

Violetai Vareikienei, Loretai Montvilienei, Svetlanai Ržeutskajai!

Redą Venskauskaitę, III d

Darių Matonį, II b

Moniką Pociūtę, II b

Gretą Narkauskaitę, III a

Laimutį Guiskį, IV d

Dėkojame mokytojoms Violetai Vareikienei ir Audrai Noreikaitei! Linkime sėkmės respublikiniame vokiškų dainų festyvalyje!

I laipsnio diplomą — Arą Rafanavičių, IV a

III laipsnio diplomus—Luką Kmitą, III a, Austėją Pečiūraitę, II a

Dėkojame SVETLANAI GLUŠNIOVAI, direktoriaus pavaduotojai ugdymui, geografijos mokytojai metodininkei!

GODĄ MOCKAITĘ, II a

ROKĄ ŠEŠTOKĄ, II c

JUSTĄ ALEKSANDRAVIČIŲ, III a

EGLĘ JANIONYTĘ, III a

UGNĘ GRABAŽIŪTĘ, III b

ARĄ RAFANAVIČIŲ, IV a

RAMINTĄ RAMANAUSKAITĘ, IV a

URTĘ RIMŠAITĘ, IV a

RUGILĘ STANKEVIČIŪTĘ, IV a

EMILIJĘ MARIJĄ ZAKARDONSKYTĘ, IV a

 Dėkojame istorijos mokytojai LAIMAI STATKEVIČIENEI ir linkime VSIEMS puikios kelionės į STASBŪRĄ

I vieta
komanda ,,PATIRTIS“:

Audronė Kuliešienė

Vida Šerėnienė

Rita Lisauskienė

Vyta Orlovienė

Algimantas Kšivickas

Tadas Sebežiovas

Saulius Kuliečius

Sigitas Jurgilas