PROJEKTINĖ VEIKLA

eTwinning projektas
„Būk pokyčiu, kurio tu tikiesi iš pasaulio“
(Be Change you want to see in the world)
2016-2017m.m

 

( Projektas apdovanotas  Lietuvos ir Turkijos  nacionaliniais kokybės ženkleliais bei Europos kokybės ženkleliu,laimėjo EU komisijos iniciatyvos „Move2Learn, Learn2 Move“ finansavimą).

Projekto autorė ir koordinatorė: anglų kalbos mokytoja L. Večkienė, projektą vykdė Jonavos Senamiesčio gimnazijos 4S2 srauto projekto grupė

Projekto partneriai: Besenyei Gyorgy gymnasium, Vengrija

                                    Seluclu Mahmut Sami Ramazanmgolu Anadolu Imam Hatip Licesi (Turkija)

                                     Instituto Magistrate Statele, Alcano(Italija)

Projekto tikslas: Prisidėti prie savo aplinkos pagerinimo mažais ,bet svarbiais darbais,pasidalinti savo veiklomis su projekto partneriais, ugdyti ir puoselėti pagarbą visoms kultūroms, bei įvairaus amžiaus bei tautybių žmonėms.

Mokiniai pristatė savo mokyklą , miestą ,šalį bei virtualiai susipažino su projekto partneriais. Kalėdų šventės proga mokiniai surinko ir padovanojo rajono bibliotekai knygų, taip pat mokykloje organizavo labdaros akciją organizacijai „Veneris“,lankėsi aklųjų ir trumparegių draugijos  Jonavos skyriuje,kur padėjo tvarkyti patalpas, plovė langus  bei dalyvavo šios draugijos organizuotoje padėkos popietėje.Kartu su NATO kariais  dalyvavo pagalbos akcijoje vaikų darželyje „Bitutė“. Daug dėmesio buvo skirta Všį „Penkta Koja“ veiklai,mokiniai laisvu nuo pamokų metu savanoriavo  bei rinko lėšas beglobiams gyvūnams.

Projektas dalyvavo E K remiamoje eTwinning programos  iniciatyvoje „Learn2Move, Move2Learn“  ir projektas gavo  finansavimą,kurio pagalba aplankė savo projekto partnerius Turkijoje.