PROJEKTINĖ VEIKLA

eTwinning projektas  Sveikame Kūne – sveika siela“  2014 – 2015 m. m.

(2015m. Konkurso “Geriausia Lietuvos mokykla 2016” nugalėtojas 16-18m amžiaus grupėje, apdovanotas  nacionaliniais Lietuvos, Graikijos, Maltos, Prancūzijos  ženkleliais  bei Europos kokybės ženkleliu.)

Projekto autorė ir koordinatorė : JONAVOS SENAMIESČIO GIMNAZIJA, mokytoja L. Večkienė ir  2A klasė

Projekto partneriai:  Geniko Lykeio Eleousas (Ιωάννινα, Greece), Fotini Tsiami

 Lycée Hilaire de Chardonnet (CHALON SUR SAONE, France, Johannes Catherine

St. Thomas More College, Tarxien – Malta , Gordon Cassar.

PROJEKTO  TIKSLAS : analizuoti savo valgymo įpročius.

PROJEKTO VEIKLOS: Mokiniai stebėjo ir analizavo savo  valgymo įpročius,kūrė sveiko maisto receptus, gamino patiekalus  bei organizavo  skaniausio ir sveikiausio patiekalo konkursą.Sveikatos specialistė davė mokiniams naudingų patarimų,kaip rūpintis savo sveikata, mokiniai taip pat atliko apklausą , kad sužinotų mokinių nuomonę apie valgyklos darbą  bei  aptarė valgiaraščio ypatumus su mokyklos valgyklos vedėja. Labai smagu buvo pamatyti video filmukuose kalbančias mokinių močiutes apie jų valgymo įpročius jaunystėje. Savo kūrybines jėgas mokiniai taip pat demonstravo kurdami eiles maisto tematika bei tarptautinėse  grupėse analizavo  tokius  valgymo sutrikimus kaip anoreksija ir bulimija.

Mokiniams nugalėtojams  konkurso organizatoriai  Vilniuje surengė  stovyklą „eTwinning lėkštėje“ . Mokiniai gyveno Holiday Inn  viešbutyje , gamino  patiekalus „ČIOP ČIOP“ studijoje, žiūrėjo   ir aptarė filmą“Pakeliui į mokyklą“, naudodamiesi  iPad kūrė gero eTwinning receptą, energetikos muziejuje dalyvavo edukacinėje programoje“Iliuzijos: mokslas, mitas ar apgaulė“.