Paskutinis skambutis

Paskutinis skambutis skamba TAU, abituriente!

Laikas bėga  tarp smilgų, tarp minčių,

O aš jaučiu plaukiu, skubu, plaukiu.

Ir ieškau kranto, naujo, tvirto,

Tik man vienam išburto ar paskirto…

Pro šalį lekia pievos ir laukai,

Pražydę obelys baltai, baltai.

Mokyklos kiemas, vėjas su daina —

Tokia trumpa ta paskutinė pamoka.

2023 m. gegužės 26 dieną nuskambėjo paskutinis skambutis Jonavos Senamiesčio gimnazijos XXV laidos abiturientams. Tai ypatinga diena, kai ne vienas širdimi jautė, kad daug kas baigėsi, o laukia nepatirta, nežinoma. Tai baugina, bet juk pabaiga yra naujo, neatrasto, nuostabaus  kelio pradžia!

Paskutinio skambučio šventę pradėjo mielas ir nuotaikingas Justino Vareikio progimnazijos pirmokų spektaklis ir pasirodymas, kuris leido abiturientams sugrįžti į prisiminimus apie savo pačių pirmuosius žingsnius mokykloje. Dėkojame pirmokus ruošusioms mokytojoms L. Šimonienei,  A. Vaitkuvienei ir I. Sipavičienei.

Sveikinimo žodžius ir linkėjimus skyrė Jonavos rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Nija Vareikienė, pirmosios mokytojos, tėvelių atstovai ir, žinoma, Jonavos Senamiesčio gimnazijos direktorius Darius Mockus.

Prieš paskutinę dvyliktokų klasės valandą  trečiokai įteikė abiturientams amžiną dovaną – XXV laidos atminimo plytelę. Pasirodymo metu ne tik siuntė ketvirtokams linkėjimus, bet ir atliko grupės „Biplan“ kūrinio „Iš taško A“ muzikinę interpretaciją.

Ketvirtokai atsisveikino savos kūrybos repo daina bei jautriais padėkos žodžiais mokytojams, tėvams. Nepamiršo ir trečiokų: įteikė testamentą bei gimnazijos raktą. O pasodintos hortenzijos kiemelyje ilgai primins XXV laidą.

Abiturientams linkime  puikių egzaminų rezultatų, tinkamų pasirinkimų bei savo pasiekimais ir toliau garsinti Jonavos Senamiesčio gimnazijos vardą!

 

Už nuotraukas dėkojame Urtei Žėglaitytei, IIIS1 mokinei