Keletas refleksijų Paskutinio skambučio šventės tema

Keletas refleksijų Paskutinio skambučio šventės tema

      Nuoširdžiais plojimais, padėkomis ir saldainiais abiturientai dėkojo „Neries“ pagrindinės mokyklos šokėjams, jų vadovei Dovilei Bareikaitei ir Panerio pradinės mokyklos mokinukams, kuriuos moko mokytojos Ieva Orlovienė, Nijolė Dvareckienė ir Gerda Mykolaitienė.
      Subtiliai erdves papuošė trečių klasių auklėtojos ir mokiniai. Jų improvizacijose puikiai derėjo paukščio, lango ir paveikslo, žydinčių rožių sukurta simbolika. Vyko gražus ritualas kieme. Meniniame pasveikinime jie suderino filosofiškumo ir humoristines spalvas, tai paryškindami dainomis.
      Abiturientai nuščiuvę klausėsi mylimiausių laidos mokytojų – Teresės Jarmalienės, Audronės Kuliešienės, Ramunės Dranseikienės ir Sauliaus Brazausko sveikinimų.
      Šventės vedėjai Antanas Ramanauskas ir Eglė Janionytė vienu balsu tvirtino: buvo nuoširdu, tikra, įdomu.
      Visa bendruomenė džiaugėsi šventės viešnių Vijolės Šadauskienės, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos, Laimos Slovikienės, LR Seimo nario Rimanto Sinkevičiaus padėjėjos, Violetos Kolesnikienės, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės, pabuvimu su abiturientais, tvirtybės teikiančiais linkėjimais.
      Ačiū už nepamirštamą atsisveikinimo su mokykla akordą Jums, abiturientai!
      Mokyklinėje lentoje užrašytų žodžių turinio net laikas negali nutrinti. Tegu laikant egzaminus jus lydi sėkmė.