Ateiti, susipažinti ir pasirinkti

         Ateiti, susipažinti ir pasirinkti

         Ar lengva pasirinkti mokyklą, kurioje turėsi praleisti svarbiausius gyvenimo metus? Tikrai ne.  Ar apsilankymas kovo 6 d. Senamiesčio gimnazijos Atvirųjų durų renginyje galėjo padėti priimti rimtą sprendimą? Tikrai taip!
         Pirmiausiai svečius aktų salėje pasitiko gimnazijos administracija. Direktorė Rita Čiužienė  pasidžiaugė susirinkusiaisiais ir pakvietė pasižvalgyti po mokyklą, susipažinti su savita gimnazijos edukacine veikla. Susiskirstę į grupes aštuntokai (tikimės, būsimi gimnazistai!) kartu su tėveliais smagiai klegėdami pasklido po gimnaziją. Kabinetuose jų laukė besišypsantys mokytojai Audra Kuliešienė, Eleonora Večkienė, Laima Statkevičienė, Svetlana Glušniova, Valdas Antanavičius ir gausus būrys pagalbininkų mokinių, pasiruošusių papasakoti, kaip gimnazijoje galima įdomiai mokytis.
         Įspūdingi chemijos specialistų bandymai, linksmos istorijos apie keliones po užsienį dalyvaujant eTwinning, Nordplus Junior, Erazmus plus projektuose, debatų klubo narių šmaikštūs  argumentai, intriguojantys geologijos mėgėjų pasakojimai, linksmi muzikos mokytojo komentarai, kaip kuriama šiuolaikinė populiarioji muzika ir kodėl reikia susipažinti su klasika, nepaliko svečių abejingų.
         Vėliau aktų salėje visus pasitiko rimta ir kartu žaisminga Viktorijos Malanovos, Vasario Statkevičiaus, Justo Aleksandravičiaus  ir Antano  Ramanausko komanda. Ketvirtokai, įterpdami ir savo patirtį, supažindino, kokie pasiekimai skiria Senamiesčio gimnaziją iš kitų mokyklų. Susitikimo pabaigoje  renginio organizatoriai pasiūlė pažvelgti į gimnaziją kitaip – šmaikščiai, netikėtai ir labai nuoširdžiai. Luko Valvonio ir Gvido Strazdo filmukas apie gimnazistų kasdienybę pralinksmino paprastu originalumu. Ačiū renginio organizatoriams ir kūrėjams!

Mokytoja Rasa Saračinskienė