Šventė JSG sveikatingumo centre

Šventė JSG sveikatingumo centre

         Kokia šįsyk bus Mokytojų dienos programos tema? – spėliojome laukdami šventinio pirmadienio.
Būsimieji XXIII Senamiesčio gimnazijos laidos abiturientai spalio 5–ąją nusprendė paskirti vien tik sveikatai, tad mokyklos pastate įsteigė JSG sveikatingumo centrą.
      Į sveikatinimo procedūras pakviestiems mokytojams ketvirtokai įrodė, jog puikiai praktiškai taiko įvairiose pamokose įgytas žinias ir gebėjimus: mokytojams pasiūlė reabilitacijos ir chirurgijos procedūrų, dailės ir muzikos terapijos seansų, o patikrinus regėjimą operatyviai pagaminti akiniai.
         Visos programos rezultatai, kaip ir dera atsakingai įstaigai, fiksuoti sveikatos istorijose. Remdamiesi čia pateiktomis išvadomis, abiturientai mokytojams skyrė žolelių arbatos ir medaus imunitetui stiprinti bei hematogeno geležies atsargoms papildyti. Didelę dozę vitamino C visai gimnazijos bendruomenei suteikė viktorina „Klauskite daktaro“. 
        VIP klienčių statusu sveikatingumo centre džiaugėsi abiturientų auklėtojos Lina Vaškevičienė, Violeta Vareikienė, Danguolė Greblikienė, Edita Danielienė ir Jolanta Abramavičienė — joms auklėtiniai nuo pat ryto greitosios pagalbos autobusiuke plakė ypatingą gero ūpo vitaminų kokteilį, prisotintą išskirtinio dėmesio ir nuoširdžių šypsenų.
         JSG sveikatingumo centro veikla leidžia daryti išvadą, kad abiturientai ne tik žino esminę gyvenimo formulę, jog didžiausias žmogaus turtas yra sveikata, bet ir praktiškai tą formulę taiko — ne tik patys rūpinasi, bet ir kitus skatina ja rūpintis..

 

Senamiesčio gimnazijos informacija