Iškiliųjų būryje – Senamiesčio gimnazijos mokytojos

Iškiliųjų būryje – Senamiesčio gimnazijos mokytojos

 

Pirmą kartą žurnale „Reitingai“ yra straipsnis, kuriame rašoma apie išsiskiriančius gimnazijų mokytojus,- „Iškiliųjų mokytojų žiedas: jie keičia jaunų žmonių gyvenimus“. Jame akcentuojama: „Pristatome Lietuvos mokytojų aukso fondą – kone 500 pedagogikos pažibų, kurie pasiekia puikius rezultatus ir dėl to nusipelno būti vadinami Mokytojais iš didžiosios raidės“.

Straipsnio autorių, žurnalo redaktorių G. Sarafiną domino, kaip mokytojams sekasi išmokyti dėstomos disciplinos daugelį savo mokinių, atsižvelgė į 2017, 2018 ir 2019 m. brandos egzaminų, konkursų, olimpiadų rezultatus. Šie pedagogai dirba tiek ilgosiose, tiek trumposiose Lietuvos gimnazijose. Ir, anot autoriaus, kaip kelrodžiai, kaip orientyras jaunuoliams, pasirinkusiems pedagogikos studijas.

Labai džiugu, kad tarp jų – mūsų gimnazijos mokytojos: chemijos mokytoja Audronė Kuliešienė, anglistės Romualda Stankevičienė, Leonora Večkienė ir rusų kalbos mokytoja Violeta Vareikienė.

„Šaunūs mokytojai tikrai šviečia ir anksčiau ar vėliau būna pastebėti“,- pritaria straipsnio autoriui Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas Rytas Šalna.

Visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi šiuo puikių mokytojų paminėjimu, kartu neabejoja, kad šaunių mokytojų Senamiesčio gimnazijoje yra ir daugiau.

 

Senamiesčio gimnazijos informacija