Gimnazijos naujokų kino krikštas kino labirintuose

Gimnazijos naujokų kino krikštas kino labirintuose

         Siaubo, romantiniai filmai, dramos, veiksmo filmai, komedijos… Daug yra filmų žanrų!  Ką darytum tapęs filmo herojumi? Atsakymų į šį klausimą ieškojo spalio mėnesį krikštynų dieną kino žanrų (romantinio, fantastinio, siaubo, komedijos, detektyvo)  labirintais keliavę pirmaklasiai, penkios auklėtojos bei žygio vadovai antrokai.
         Kol vieni svečiavosi Adamsų šeimynėlės namuose ir  ieškojo ,,lavono danties“, piešė Pūlinio portretą, traukė obuolį iš vandens ir akmenį klampaus skysčio,  kiti papuolė į juodosios magijos pasaulį: garsu gesino žvakę, gamino gėrimą, saugantį nuo užkeikimo, o  nužiūrėjimo galią slopino žaibu, nupieštu ant  kaktos. 
         Romantikos pasaulyje visi suprato, kad tamsos ir šviesos pusiausvyra labai trapi ir tikrai egzistuoja viską įveikianti meilė. Siaubo kambarys tapo maginių ritualų vieta: tamsa, žvakės, keisti objektai, paslaptingos dėžės.  Pirmokai  palaidojo mumiją, spėjo, kur paslėpti daiktai ir sukūrė baisią istoriją, o tapę detektyvų sekliais, jie ieškojo nuotraukos dingusių asmenų stende, spėjo  sudėtį, koks buvo žmogžudystės įrankis.
         Sėkmingai įveikusias krikšto-kino labirintą klases pasitiko gimnazijos direktorė Rita Čiužienė. Atsakę į jos klausimus, pažadėję ištverti gimnazijoje visus ketverius metus, po iškilmingos priesaikos  pirmokai pradėjo rašyti savojo  filmo scenarijų.
         Ačiū antrokams ir jų auklėtojoms. Išradinga, įdomi veikla, originalios dekoracijos visus stebino ir žavėjo. Dar ilgai prisiminsim šią šventę“, – sakė visas gimnazistų teises įgiję mokiniai.

Pirmų klasių auklėtojos