Žaismingai lyriškas Paskutinis skambutis kino formatu

                                                    Žaismingai lyriškas Paskutinis skambutis kino formatu 


Įvertinus aplinkybes ir sutelkus kūrybines pajėgas Senamiesčio gimnazijos XXII laidos abiturientams tradicinė Paskutinio skambučio šventė pavirto į „Paskutinio skambučio šou“. Jo nesurengsi ryte, tad abiturientai, jų tėveliai ir mokytojai saulei nusileidus suvažiavo prie sporto arenos į renginį drive-in formatu.

Ekrane šou elementai pynėsi su lyriniais intarpais – kaip be jų palydint iš pamokų erdvės į brandos egzaminų greičio ruožą mokinius, per ketverius metus tapusius savais. Vakaro šeimininkai trečių klasių mokiniai O. Rodaitis, G. Kisliūtė ir G. Galvydis smagiai kalbino ne tik abiturientų klasių auklėtojas A. Rukšėnienę, G. Bazilevičienę, L.Vaškevičienę, V. Račkauskienę ir R. Palaimienę, bet ir kitus vakaro svečius.

Mokytojos T. Jarmalienė, V. Isiūnienė ir O. Butrimavičienė pažėrė nuotaikingų prisiminimų ir patarimų. Ypatingas svečias – šventėse mokinių labai laukiamas Jonavos meras M. Sinkevičius – apgailestavo negalįs susitikti gyvai, todėl išnaudojo progą priminti abiturientams: dabar paplušėkite, elkitės saugiai, o jau vėliau, gavę atestatus, švęskite šauniai, tik nesugriaukite miesto.

Tikrą emocijų jūrą sukėlė „Neries“ pagrindinės mokyklos mažųjų skaitovų eilėraštukai ir melodingas varpelių skambėjimas. Dar labiau ketvirtokai nustebo išgirdę savo jaunųjų brolių ir sesių žaismingus atsakymus ir nuoširdžius palinkėjimus.

Direktorė R. Čiužienė su pavaduotojais ugdymui S. Brazausku ir S. Glušniova improvizavo „Čia mano kiemas“ tema ir tvirtino galintys pasitikėti šauniai abiturientų laidai ne tik gimnazijos seifą, bet ir valdymą.

Trečiokai, aišku, nekantrauja tapti mokykloje vyriausiais gimnazistais. Mainais už padovanotą šios laidos atminimo grindinio plytą jau gavo simbolinį gimnazijos raktą!

Ilgiau nei pamoką trukęs, daug emocijų ir prisiminimų sužadinęs kino seansas pralėkė vienu atsikvėpimu. 45-ąjį kartą mokyklos istorijoje vykusi Paskutinio skambučio šventė įgavo naują spalvą.

Gal „Paskutinio skambučio šou“ turės tęsinį ?!

 

                                                                                                                                    Jonavos Senamiesčio gimnazijos informacija