SVEIKINAME

2017 - 2018 mokslo metai

Sėkmės kituose etapuose!

II vieta Danil Kurevin, II b klasės mokinį.

III vieta Kristiną Korotkovą, III e  klasės mokinę.

Dėkojame rusų kalbos mokytojoms Violetai Vareikienei ir Svetlanai Ržeutskajai!

II vieta Kristiną Korotkovą, III e klasės mokinę.

III vieta Danil Kurevin, II b klasės mokinį,

Karoliną Rodaitytę, III b klasės mokinę.

Dėkojame rusų kalbos mokytojoms Violetai Vareikienei ir Svetlanai Ržeutskajai!

9-10 klasių mokinių grupėje:

III vietą laimėjusią Liviją Vasiljevą, II b.

11-12 klasių mokinių grupėje:

I vietą laimėjusį Arą Rafanavičių, IV a,

III vietą laimėjusią Ramintą Ramanauskaitę, IV a.

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojoms Teresei Jarmalienei ir Jolantai Sedleckienei!

Linkime Arui Rafanavičiui sėkmės šalies etape!

Paulių Bulatovą, III a klasės mokinį!

Vasarį Statkevičų,  II c klasės mokinį!

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Linai Vaškevičienei!

9 klasių mokinių grupėje:

II vieta Guostę Kaleininkaitę, I a,

10 klasių mokinių grupėje:

II vieta Roką Šeštoką, II c.

11 klasių mokinių grupėje:

I vieta Paulių Bulatovą, III a.

12 klasių mokinių grupėje:

II vieta Arą Rafanavičių, IV a,

III vieta Emiliją Mariją Zakardonskytę, IV a.

Dėkojame fizikos mokytojai Zitai Breimelienei!

I klasių grupėje:

I vieta Viktoriją Garnytę, I a,

II vieta Augustę Trasykytę, I b,

III vieta Austėją Juškauskaitę, I a,

Viltę Mataraitę, I a.

II klasių grupėje:

II vieta Emiliją Šeštokaitę, II b,

III vieta Roką Šeštoką, II c.

Dėkojame chemijos mokytojoms Audronei Kuliešienei ir Danguolei Greblikienei!

III vieta Ieva Liktaravičiūtę, III a,

Mantvydą Korsaką, III c.

IV klasių grupėje:

II vieta Arą Rafanavičių, IV a,

III vieta Ramintą Ramanauskaitę, IV a.

Dėkojame chemijos mokytojoms Audronei Kuliešienei ir Danguolei Greblikienei!

Roką Šeštoką, II c,
Kiprą Janonį, IV a,
Arą Rafanavičių, IVa,
Karolį Šereiką, IV a.

I vieta
Arą Rafanavičių, IV a

II vieta
Ramintą Ramanauskaitę, IV a

III vieta
Gabrielę Smaižytę, III c

IV vieta
Gintarę Kvieskaitę, III a
Moniką Palaimaitę, III a

V vieta
Viktoriją Vrubliauskaitę, III c

VI vieta
Gabiją Gabrilaitytę, IV b

Linkime sėkmės antrajame etape!

I vieta
Liviją Vasiljevą, II b

II vieta
Emiliją Šeštokaitę, II b

III vieta
Austėją Pečiūraitę, II a

IV vieta
Gustą Petrusevičių, II c

V vieta
Viltę Mataraitę, I a

VI vieta
Ievą Tuomaitę, I a

Linkime sėkmės antrajame etape!

Igną Šeškauską, II c klasės mokinį.

Linkime sėkmės respublikiniame etape!

I vieta – Ruslaną Kirijenką, IV b klasės mokinį,

III vieta – ERIKĄ VOLODIN, IV e klasės mokinį.

I klasių
I vieta Osvaldas Rodaitis, I a

II vieta Rūta Gečytė, I a

III  vieta Viktorija Garnytė, I a

III vieta Viltė Mataraitė, I a

II klasių
I vieta Emilija Šeštokaitė, II b

II vieta Rokas Šeštokas, II c

III vieta Gustas Petrusevičius, II c

III vieta Matas Raila, II c

III klasių
I vieta Monika Palaimaitė, III a

II vieta Lukas Lukauskas, III a

III vieta Mantvydas Korsakas, III c

III  vieta Antanas Ramanauskas, III  a

IV klasių
I vieta Rugilė Kazlauskaitė, IV c

I vieta Aras Rafanavičius, IV a

II vieta Raminta Ramanauskaitė, IV a

III vieta Karolis Šereika, IV a

Linkime sėkmės rajoniniame etape!

Senamiesčio gimnazijos mokinių chemijos olimpiados nugalėtojus:
I klasių
I vieta Viktorija Garnytė, I a

II vieta Augustė Trasykytė, I b,

III  vieta Viltė Mataraitė, I a

II klasių
I vieta Emilija Šeštokaitė, II b

II vieta Rokas Šeštokas, II c

III vieta Evaldas Katilius, II c

III klasių
I vieta Matas Suslavičius, III a

II vieta Antanas Ramanauskas, III a

III  vieta Goda Sofija Cieškaitė, III  a

IV klasių
I vieta Aras Rafanavičius, IV a

II vieta Rugilė Kazlauskaitė, IV a

III vieta Urtė Rimšaitė, IV a

Linkime sėkmės rajoniniame etape!

I klasių:

II vieta
Deimantę Vaitkevičiūtę, I a

Anastasiją Sukhomlynovą, I c

II klasių:

III vieta Danilą Kureviną, II b

III-IV klasių:

I vieta Aureliją Alksnytę, IV a

II vieta Viktoriją Malanovą, III a

Dėkojame mokytojoms

Violetai Vareikienei, Loretai Montvilienei, Svetlanai Ržeutskajai!

Redą Venskauskaitę, III d

Darių Matonį, II b

Moniką Pociūtę, II b

Gretą Narkauskaitę, III a

Laimutį Guiskį, IV d

Dėkojame mokytojoms Violetai Vareikienei ir Audrai Noreikaitei! Linkime sėkmės respublikiniame vokiškų dainų festyvalyje!

I laipsnio diplomą — Arą Rafanavičių, IV a

III laipsnio diplomus—Luką Kmitą, III a, Austėją Pečiūraitę, II a

Dėkojame SVETLANAI GLUŠNIOVAI, direktoriaus pavaduotojai ugdymui, geografijos mokytojai metodininkei!

GODĄ MOCKAITĘ, II a

ROKĄ ŠEŠTOKĄ, II c

JUSTĄ ALEKSANDRAVIČIŲ, III a

EGLĘ JANIONYTĘ, III a

UGNĘ GRABAŽIŪTĘ, III b

ARĄ RAFANAVIČIŲ, IV a

RAMINTĄ RAMANAUSKAITĘ, IV a

URTĘ RIMŠAITĘ, IV a

RUGILĘ STANKEVIČIŪTĘ, IV a

EMILIJĘ MARIJĄ ZAKARDONSKYTĘ, IV a

 Dėkojame istorijos mokytojai LAIMAI STATKEVIČIENEI ir linkime VSIEMS puikios kelionės į STASBŪRĄ

I vieta
komanda ,,PATIRTIS“:

Audronė Kuliešienė

Vida Šerėnienė

Rita Lisauskienė

Vyta Orlovienė

Algimantas Kšivickas

Tadas Sebežiovas

Saulius Kuliečius

Sigitas Jurgilas